top of page

APIE MUS

"SALA ENERGY" yra Norhouse Construction įmonių grupės narys, kurioje propaguojamos ir diegiamos pažangiausios ir efektyviausios šiandienos technologijos, siekiant gaminti, taupyti ir efektyviai panaudoti energiją  kogeneracijos procesų metu, perdirbti išteklius ir kaupti elektros energiją, naudojant inovatyvias kaupimo sistemas.

Diegiame efektyvius energetinius sprendimus, naudodami patikimų pasaulio gamintojų mikrotubinas ir diegiame kitą įrangą, kuri leidžia efektyviausiai panaudoti energetinius resursus.


Mūsų verslo vizija yra orientuota į ekonominę naudą klientui, energetinį efektyvumą ir aplinkosaugą.

SALA ENERGY siūlo CAPSTONE TURBINE CORPORATION įrangą, kuri yra sertifikuota pagal griežčiausius pasaulyje emisijų standartus Kalifornijos valstijoje, taip pat sertifikuota europoje CE ir kitų Europos šalių institucijų.

Bendradarbiaudama su lyderiaujančiais įmonės „Capstone Turbine Corporation“ (JAV) atstovais įmonė įrengia mikroturbinas, veikiančias koogeneracijos ir trigeneracijos principu (vienalaikė, to paties proceso metu, šilumos/šalčio ir elektros energijos gamyba). Energetiniai sprendimai aktualūs ir pritaikomi verslui: viešbučiai, SPA centrai, gyvulininkystės/paukštininkystės ūkiai, šiltnamiai, šaldymo sandėliai, gamybos pramonė ir namų ūkiai - visur, kur yra elektros ir šilumos/šalčio poreikis.

capstone range.png
bottom of page